Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO 12V 3A 36W 3.5x1.35mm Notebook Adaptör RPA-AC204
Stok Kodu : RPA-AC204
Stok Durumu :
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 3A (2A ve 2.5A uyumlu) (2000mA, 2500mA, 3000mA) |
| Güç | 36W (24W ve 30W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 3.5 x 1.35 mm |
| Model | RPA-AC204 |
| EAN13 | 8681863407513 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


