Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO 15V 8A 120W 4-Pin DIN Erkek 4PIN2 Güç Adaptörü RNA-TS04
Stok Kodu : RNA-TS04
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,976.50
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 15.6V (15V ve 16V Uyumlu) |
| Kapasite | 8A (5A, 7.05A ve 7.5A Uyumlu) |
| Güç | 125W (78W, 80W, 110W ve 120W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4-Pin DIN Erkek - 4PIN2 |
| Model | RNA-TS04 |
| EAN13 | 8697785553986 |
| Parça Kodları | PA3237E-3ACA PA3237U-1ACA |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite A20, A25 Toshiba Satellite A40, A45 Toshiba Qosmio F30 Toshiba Qosmio G10, G15 Toshiba Qosmio G20, G25 Toshiba Qosmio G30, G35 Toshiba Qosmio G40, G45 |
| Notlar | ADAPTASYONLU ÜRÜN : Ürün farklı bir dc jack kullanmaktadır, yukarıda belirtilen Toshiba modelleri ile doÄrudan uyumlu deÄildir! Uyum için eski adaptöre ait jackın kablodan kesilerek yeni adaptöre aktarılması gerekmektedir. Bu iÅlem ürünü garanti dıÅı bırakacaÄı için, öncelikle adaptör test edilmeli ve sorunsuz çalıÅtıÄı görüldükten sonra adaptasyon iÅlemi uygulanmalı. |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


