Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Acer Aspire 19V 7.9A 150W Notebook Adaptör RNA-AC04
Stok Kodu : RNA-AC04
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,976.50
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (19.5V ve 20V Uyumlu) |
| Kapasite | 7.9A (7.89A, 7.7A, 7.69A, 7.5A, 7.1A ve 6.92A Uyumlu) |
| Güç | 150W (135W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-AC04 |
| EAN13 | 8697785550527 |
| Parça Kodları | ADP-150CB B |
| Uyumlu Modeller | Acer Aspire 1800 Serisi 5.5 x 2.5 mm jack uyumlu ve yüksek Watt ihtiyacı olan tüm cihazlar |
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
861.75 TL
2,585.26 TL
6 x
454.59 TL
2,727.57 TL
12 x
239.16 TL
2,869.88 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
861.75 TL
2,585.26 TL
6 x
454.59 TL
2,727.57 TL
9 x
318.88 TL
2,869.88 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
861.75 TL
2,585.26 TL
6 x
454.59 TL
2,727.57 TL
9 x
318.88 TL
2,869.88 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
861.75 TL
2,585.26 TL
6 x
454.59 TL
2,727.57 TL
9 x
318.88 TL
2,869.88 TL

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


