Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Apple MacBook 140W USB-C PD Adaptör RPA-AC327
Stok Kodu : RPA-AC327
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
4,261.69
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | Power Delivery (PD) : 28V5A/20.5V5A/15V5A/9V3A/5.2V3A |
| Kapasite | 5A (max.) |
| Güç | 140W (max.) USBPD 28V 5A 140W 20.5V 5A 102.5W 15V 5A 75W 9V 3A 27W 5.2V 3A 15.6W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | USB-C to MagSafe 3 Åarj kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Thunderbolt 3 - USB-C - USB Type-C |
| Model | RPA-AC327 |
| EAN13 | 8681863405618 |
| Parça Kodları | A2452 |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Pro 16-inch M1 Max / M1 Pro |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


