Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Apple MacBook 61W USB-C PD Adaptör RNA-AP12
Stok Kodu : RNA-AP12
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
2,408.45
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | Power Delivery (PD) : 20.3V3A/14.5V2.0A/9V3A/5.2V2.4A |
| Kapasite | 3A (max.) |
| Güç | 61W (max.) USBPD 20.3V 3A 61W 14.5V 2.0A 29W 9V 3A 12W 5.2V 2.4A 12.5W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | USB-C Åarj kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Thunderbolt 3 - USB-C - USB Type-C |
| Model | RNA-AP12 |
| EAN13 | 8697785550695 |
| Parça Kodları | A1718 |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Retina 12-inch Apple MacBook Pro Retina 13-inch |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


