Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Apple MacBook Pro 60W MagSafe 1 Notebook Adaptör RNA-AP05
Stok Kodu : RNA-AP05
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,103.40
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 16.5V |
| Kapasite | 3.65A |
| Güç | 60W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | AC güç baÅlıÄı ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 1 Uyumlu - L Style (T Style ile Uyumlu) |
| Model | RNA-AP05 |
| EAN13 | 8697785550336 |
| Parça Kodları | MA538LL/B |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook 13-inch ALU Unibody Apple MacBook 13-inch Unibody Apple MacBook 13-inch Black-White Apple MacBook Pro 13-inch Unibody |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


