Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Asus 19V 6.32A 120W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-AS08
Stok Kodu : RNA-AS08
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,521.84
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 6.32A (6.67A ve 6A uyumlu) |
| Güç | 120W (130W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RNA-AS08 |
| EAN13 | 8697785555003 |
| Parça Kodları | ADP-120RH B (Ver.2) |
| Uyumlu Modeller | Asus ROG G501JW Asus ROG G501VW |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


