Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Asus M2000, M5000 50W Notebook Adaptör RNA-NC01
Stok Kodu : RNA-NC01
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
430.33
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 2.64A (1.58A ve 2.37A uyumlu) |
| Güç | 50W (30W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.8 x 1.7 mm |
| Model | RNA-NC01 |
| EAN13 | 8697785550947 |
| Parça Kodları | ADP-50HH ADP-50MB |
| Uyumlu Modeller | Asus M2A, M2C, M2E, M2N, M2Ne, M2000, M2400, M2400E, M2400N Asus M5, M5A, M5Ae, M5N, M5Np, M5000, M5000A, M5000Ae, M5000N, M5000Np, M5200, M5200A, M5200N Asus S1, S1000, S2, S2000, S3, S3000, S5, S5000, S8, S8000 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


