Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Casper CBL, CGE, X300V Notebook Ultrabook Adaptör RNA-HR02
Stok Kodu : RNA-HR02
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
463.31
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 3.42A (2.1A, 2.37A ve 3.33A uyumlu) |
| Güç | 65W (40W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Model | RNA-HR02 |
| Dc Jack | 4.0 x 1.7 mm |
| EAN13 | 8697785556932 |
| Parça Kodları | WNAD.LN-X300V |
| Uyumlu Modeller | Casper Nirvana CBL, CGE, X300V Ultrabook serisi |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


