Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO-Color, Apple MacBook 45W-60W MagSafe 2 Mini Adaptör - Gold
Stok Kodu : RNA-APC602G
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,406.15
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro (Color Serisi) |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 14.5V - 16.5V |
| Kapasite | 3.1A - 3.65A |
| Güç | 45W - 60W |
| Renk | Gold (Altın) |
| Ebatlar (cm) | 10.00 x 3.30 x 3.00 |
| AÄırlık (g) | 135 (kablo dahil) |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 2 Uyumlu |
| Model | RNA-APC602G |
| Parça Kodları | MD592Z/A MD565Z/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Air 11-inch (2012-2013-2014-2015) Apple MacBook Air 13-inch (2012-2013-2014-2015-2017) Apple MacBook Pro 13-inch Retina (2013-2014-2015) |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


