Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Dell 130W USB-C PD Adaptör RPA-AC217
Stok Kodu : RPA-AC217
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
3,026.38
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | Power Delivery (PD) : 20V6.5A/5V1A |
| Kapasite | 6.5A (max.) |
| Güç | 130W (max.) USBPD 20V 6.5A 130W 5V 1A 5W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Thunderbolt 3 - USB-C - USB Type-C |
| Model | RPA-AC217 |
| EAN13 | 8681863407308 |
| Açıklama | PD Åarj özelliÄine sahip bir USB-C portu bulunan ve yukarıdaki güç aralıÄında çalıÅan; notebook, tablet, telefon ve diÄer cihazlar için kullanıma uygundur. |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


