Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Dell 90W 3 Pin Notebook Adaptör RNA-DL07
Stok Kodu : RNA-DL07
Stok Durumu :
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.5A (3.5A Uyumlu) |
| Güç | 90W (70W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 3 pin - DiÅi |
| Model | RNA-DL07 |
| EAN13 | 8697785550077 |
| Parça Kodları | 9R733 6G356 3K360 9364U 4983D |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 1100, 2500, 2600, 2650 Dell Inspiron 3700, 3800, 4000, 4100, 4150 Dell Inspiron 5000, 5000e, 5100 Dell Inspiron 8000, 8100, 8200 Dell Latitude C400, C500, C510, C540 Dell Latitude C600, C610, C640 Dell Latitude C800, C810, C840 Dell Precision Workstation M40, M50 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


