Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Delta-Liteon 19V 4.74A 90W Notebook Adaptör RNA-DT02
Stok Kodu : RNA-DT02
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
496.29
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (18V, 18.5V, 19.5V ve 20V uyumlu) |
| Kapasite | 4.74A (3.42A, 3.95A, 4.22A, 4.3A ve 4.5A uyumlu) |
| Güç | 90W (65W, 75W ve 80W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-DT02 |
| EAN13 | 8697785550862 |
| Parça Kodları | Delta ADP-90SB AD Lite-on PA-1900-52LC AcBel API1AD43 Toshiba PA3380E-1ACA, PA3380U-1ACA |
| Uyumlu Modeller | - Dc jack tipi ve Volt-Amper deÄerleri uygun olan tüm; Arçelik, Asus, Beko, Benq, Casper, Datron, Exper, Fujitsu Siemens, Hp Compaq, Msi, Packard Bell, Toshiba, Vestel ve diÄer notebook modelleri ile uyumludur : - Asus F9, M51 ... - Casper EAA-88, EAA-89 ... - Datron TW3, TW7 ... - Exper 8252D ... - Fujitsu Siemens Amilo K7600 ... - Hp Compaq nx9005, nx9010 ... - Msi EX600, S430X ... - Packard Bell EasyNote Ares GM, MX66 ... - Toshiba Satellite L40, L45 ... |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


