Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Fujitsu Siemens, Lenovo 20V 3.25A 65W Notebook Adaptör RNA-LS02
Stok Kodu : RNA-LS02
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
403.84
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 3.25A (2.5A ve 3A uyumlu) |
| Güç | 65W (50W ve 60W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-LS02 |
| EAN13 | 8697785550657 |
| Parça Kodları | LSE0335C2, S26113-E519-V15, 36001646, ADP-65KH(B) |
| Uyumlu Modeller | - Fujitsu Siemens Amilo A1655G, M1425G, M1450G, M7440G - Fujitsu Siemens Amilo La1703, Li1718, Li1818, Pa1510, Pi1505, Pi2512, Si2636 - Lenovo G560, Y560, Z360 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


