Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Fujitsu Siemens, Lenovo 20V 4.5A 90W Notebook Adaptör RNA-FS03
Stok Kodu : RNA-FS03
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
496.29
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.5A |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-FS03 |
| EAN13 | 8697785550985 |
| Parça Kodları | - 12-01936-08, 12-02140-03 |
| Uyumlu Modeller | - Asus 20V 4.5A 90W Adaptör Kullanan Tüm Modeller - Fujitsu Siemens 20V 4.5A 90W Adaptör Kullanan Tüm Modeller - Fujitsu Siemens Amilo Sa3650, Sa 3650 - Fujitsu Siemens Amilo Xi3650, Xi 3650 - Fujitsu Siemens Esprimo Mobile D9500 - Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5505 - Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V6505 - Lenovo 20V 4.5A 90W Adaptör Kullanan ve Dc Jackı Uyumlu Olan Tüm Modeller - Lenovo IdeaPad G580, G585, U550, ... vb |
| Notlar |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


