Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq 120W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC05
Stok Kodu : RNA-HC05
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,141.24
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18.5V (19V ve 19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 6.5A (6.15A ve 6.32A uyumlu) |
| Güç | 120W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC05 |
| EAN13 | 8697785550206 |
| Parça Kodları | 463953-001 519331-001 PPP016L-E PA-1121-42HN |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 6930p Hp EliteBook 8530p Hp EliteBook 8530w Hp Envy 15 Hp Pavilion dv6-2000, dv7-2000, dv7-3000, dv8-1000, HDX X18 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


