Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq 65W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC02
Stok Kodu : RNA-HC02
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
496.29
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18.5V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 3.5A (3.33A uyumlu) |
| Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. 19.5V 3.33A adaptör ile uyumludur. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC02 |
| EAN13 | 8697785550152 |
| Parça Kodları | 384019-001 391172-001 463958-001 PPP009H PPP009L |
| Uyumlu Modeller | Compaq Presario CQ50, CQ60, CQ61 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


