Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq 65W Sarı Uç Notebook Adaptör RNA-HC01
Stok Kodu : RNA-HC01
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
396.81
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18.5V (19V, 19.0V uyumlu) |
| Kapasite | 3.5A (2.37A ve 3.42A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W, 45.0W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.8 x 1.7 mm - Sarı uç |
| Model | RNA-HC01 |
| EAN13 | 8697785550145 |
| Parça Kodları | 285288-001, 371790-001, 101898-001, 101880-001, 163444-001, 239427-001, 239427-003, 239704-001, 239705-001, 265602-001, 209126-001, 120765-001, 338136-001, 381090-001, 402018-001, 417220-001 |
| Uyumlu Modeller | Compaq Armada 110, E500, E700, M300, M700, V300 Compaq Evo N110, N150, N200, N400, N400c, N410c, N600, N600c, N610c, N610v, N620c Compaq Evo n800, n800c, n800v, n800w Compaq Presario 2800, A900, C300, C500, C700, F500, F700, M2000, V2000, X1000 Hp 500, 510, 520, 530, G3000, G5000 Hp Compaq 6720s, nc4000, nc6120, nx5000, nx6110, nx6120, nx7000, nx7010, nx9030 Hp Pavilion dv5000, tx2000, zt3000 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


