Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq 90W Pinli Uç Notebook Adaptör RPA-AC308 (RNA-HC03)
Stok Kodu : RPA-AC308
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
569.27
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 4.74A (4.62A uyumlu) |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RPA-AC308 (Önceki Model Adı : RNA-HC03) |
| EAN13 | 8697785550169 |
| Parça Kodları | 384020-002 391173-001 PPP0012H-S |
| Uyumlu Modeller | Compaq Presario CQ60, CQ61, CQ62, CQ70, CQ71 Hp Compaq 6930p, 8440w, 8540w, 8710p Hp G50, G60, G61, G62, G70, G71, G72 Hp Pavilion dv3, dv4, dv5, dv6, dv7 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


