Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Ibm Lenovo 65W Yuvarlak Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-IB05
Stok Kodu : RNA-IB05
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
529.27
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 3.25A |
| Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.9 x 5.5 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-IB05 |
| EAN13 | 8697785550138 |
| Parça Kodları | 92P1155 92P1159 92P1160 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo Thinkpad R60, R61, T60, T61, X60, X61, Z60, Z61 Lenovo ThinkPad R400, R500, T400, T500 Lenovo 3000 C100, N100, N200, V100 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


