Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Ibm Lenovo 90W Yuvarlak Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-IB04
Stok Kodu : RNA-IB04
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
628.74
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.5A |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.9 x 5.5 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-IB04 |
| EAN13 | 8697785550121 |
| Parça Kodları | PA-1900-08I 1577-5400 40Y7673 92P1107 92P1108 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo Thinkpad R60, R61, T60, T61, X60, X61, Z60, Z61 Lenovo ThinkPad R400, R500, T400, T500 Lenovo 3000 C100, N100, N200, V100 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


