Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Lenovo 135W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RNA-IB09
Stok Kodu : RNA-IB09
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,458.59
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 6.75A (6.15A ve 6A uyumlu) |
| Güç | 135W (120W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB09 |
| EAN13 | 8697785559636 |
| Parça Kodları | 888015027 ADL135XDC3A 0C52596 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo Y50 Lenovo Y70 Lenovo Y700 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


