Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Lenovo 170W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RNA-IB13
Stok Kodu : RNA-IB13
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,902.43
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 8.5A (7.7A ve 7.5A uyumlu) |
| Güç | 170W (150W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB13 |
| EAN13 | 8697785554143 |
| Parça Kodları | ADL170NCC3A ADL170NDC3A ADL170NLC3A |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad P70 Lenovo ThinkPad W540 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


