Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Lenovo, Lg, Msi, Casper, Datron, Exper 40W Netbook Adaptör RNA-IB03
Stok Kodu : RNA-IB03
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
396.81
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19V ve 19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 2A (2.1A ve 1.5A uyumlu) |
| Güç | 40W (30W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-IB03 |
| EAN13 | 8697785550114 |
| Parça Kodları | ADP-40MH BD, 0225C2040 |
| Uyumlu Modeller | - Lenovo IdeaPad S9, S10, S10-2 - Lg X110, X120, X130 - Msi U90, U100, U115, U120, U123 - Casper MiniBook Netbook Serileri - Datron Mobee Netbook Serileri - Exper Style Netbook Serileri |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


