Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Panasonic ToughBook 15.6V 8A Notebook Adaptörü
Stok Kodu : RNA-PN01
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
2,408.45
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 15.6V (15V ve 16V Uyumlu) |
| Kapasite | 8A (5A, 7.05A ve 7.5A Uyumlu) |
| Güç | 125W (78W, 80W, 110W ve 120W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-PN01 |
| EAN13 | 8697785559735 |
| Parça Kodları | CF-AA1683A CF-AA5803A |
| Uyumlu Modeller | Panasonic ToughBook CF-51 Panasonic ToughBook CF-52 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


