Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Samsung 19V 3.16A 60W Notebook Adaptör RNA-SG02
Stok Kodu : RNA-SG02
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
410.33
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.16A |
| Güç | 60W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 3.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-SG02 |
| EAN13 | 8697785550916 |
| Parça Kodları | AA-PA2N60W AD-6019 BA44-00014A PA-1600-66 |
| Uyumlu Modeller | Samsung M40, Q30, Q40, R40, R50, R510, R540 Samsung RV510, RV520 Samsung SF310 Samsung X125, X520 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


