Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Samsung ATIV Smart Pc 40W Notebook Tablet Adaptörü RWA-SG02
Stok Kodu : RWA-SG02
Stok Durumu :
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 3.33A |
| Güç | 40W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 2.5 x 0.7 mm |
| Model | RWA-SG02 |
| EAN13 | 8697785554419 |
| Parça Kodları | AA-PA3N40W |
| Uyumlu Modeller | Samsung ATIV Tablet PC Serisi : Samsung Ativ Smart Pc 500T Samsung Ativ Tab 5 XE500T1C Samsung Ativ Smart Pc Pro 700T Samsung Ativ Tab 7 XE700T1C |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


