Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Sony 10.5V 1.9A 20W VGP-AC10V6 Notebook Adaptör RNA-SN02
Stok Kodu : RNA-SN02
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
396.81
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 10.5V |
| Kapasite | 1.9A |
| Güç | 20W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.8 x 1.7 mm |
| Model | RNA-SN02 |
| EAN13 | 8697785550374 |
| Parça Kodları | VGP-AC10V6 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VPCP Serisi, VPCP11S1E/B, VPCP11S1E/D, VPCP11S1E/W, ... vb Sony Vaio VGN-P Serisi, VGN-P1, VGN-P2, VGN-P3, VGN-P4... vb |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


