Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Sony 10.5V 4.3A 45W VGP-AC10V8 Notebook Adaptör RNA-SN11
Stok Kodu : RNA-SN11
Stok Durumu :
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 10.5V |
| Kapasite | 4.3A (3.8A ve 2.9A uyumlu) |
| Güç | 45W (40W ve 30W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.8 x 1.7 mm |
| Model | RNA-SN11 |
| EAN13 | 8697785559520 |
| Parça Kodları | VGP-AC10V8 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio Duo 11 SVD11 Serisi Sony Vaio Duo 13 SVD13 Serisi |
| Notlar | 10.5V 3.8A 40W adaptör ile uyumludur. |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


