Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Sony 16V 4A 65W VGP-AC16V14 Notebook Adaptör RNA-SN03
Stok Kodu : RNA-SN03
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
449.79
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 16V (15.1V ve 15.6V Uyumlu) |
| Kapasite | 4A (1.4A, 2.1A, 2.6A, 3.33A, 3.75A ve 3.85A Uyumlu) |
| Güç | 65W (60W, 50W, 39W, 34W ve 22W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN03 |
| EAN13 | 8697785550381 |
| Parça Kodları | VGP-AC16V8 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio PCG-TR Serisi, TR1, TR2, TR3, TR5, ... vb Sony Vaio VGN-TT Serisi Sony Vaio VGN-TZ Serisi |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


