Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Sony 19.5V 7.7A 150W VGP-AC19V54 Notebook Adaptör RNA-SN09
Stok Kodu : RNA-SN09
Stok Durumu :
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 7.7A |
| Güç | 150W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN09 |
| EAN13 | 8697785550473 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V54 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VPCF Serisi, VPCF1, VPCF2 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


