Yazılım Desteği

Yazılım Desteği

Hangi alanda olursa olsun, bir web projesinin başarı sağlayabilmesi teknik destek ile doğrudan ilişkilidir. En kaliteli web yazılımları kullansanız bile, hiçbir yazılımın sonsuza kadar hatasız çalışacağı garanti değildir!

Yazılımda herhangi bir problem olmasa dahi, kullanıcı hataları nedeniyle çeşitli sorunlar yaşanması muhtemeldir. Bu noktada, yazılımı geliştiren ekiple iletişime geçerek destek talep etmek en doğal hakkınızdır.v
Ne yazık ki birçok firma, -deyim yerindeyse- ‘sattım gitti, gerisi beni ilgilendirmez.’ Anlayışını benimser. ‘Daha çok müşterimiz olsun’ değil, ‘her müşterimiz başarılı olsun’ anlayışıyla hareket eden ticifast Ajans, bu gibi olumsuz tutumlardan çok uzaktır.
 

Esnek Zamanlı, Sınırsız Yazılım Desteği

Web projeleriniz için her konuda ihtiyaç duyacağınız teknik desteği profesyonel ekibimizden alabilirsiniz. Beklentileriniz ve çalışma saatleriniz doğrultusunda bir plan oluşturularak ne zaman isterseniz bu hizmetten yararlanmanız sağlanır.

Yaşadığınız sorunu çözmek için saatlerce beklemeniz, kendi başınıza halletmek için internette site site dolaşarak araştırma yapmanız gerekmez. Bu hem zaman kaybı olur, hem işlerinizin aksamasına yol açar ve farklı işlerinizi de sekteye uğratır.

Öte yandan web sitenizde meydana gelecek bir problem sitenizin ziyaretçi veya sıralama kaybetmesine de sebebiyet verebilir. Bunun, prestijiniz ve kazançlarınız açısından ne kadar korkunç bir durum olacağı şüphesizdir.

İşte tüm bu olumsuzluklara karşı kendinizi güvence altına almak için teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Web projelerinizi riske atmak istemiyorsanız, sizin çalışma düzeninize uygun, esnek saatler doğrultusunda gerçekleştireceğimiz teknik destek hizmetinden yardım alabilirsiniz. Böylece hiçbir zaman çözümsüz kalmazsınız.

BODRUM PC BİLŞİM BİLGİSAYAR VE YAZILIM LTD. ŞTİ.