Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
610W Topcon Bifaciall Half-Cut Güneş Paneli
610W Topcon Bifaciall Half-Cut Güneş Paneli
610W Topcon Bifaciall Half-Cut Güneş Paneli
Stok Kodu : SLNV - A16S-144M BF
Stok Durumu :
Mevcut
Önceki Fiyat
:
11,262.88 TL + KDV
İndirimli Fiyatı
:
7,208.24
TL + KDV
%36 İndirim 4,054.64 TL Kazanç
Kargo Ücreti : 0.00
TL
Sepette 45,051.50
TL ve üstü için kargo bedava
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| MODEL | SLNV - A16S-144M BF |
|---|---|
| Teknik Özellikler | |
| Maksimum Güç STC Pmax (Wp) | 605W / 610W / 615W / 620W |
| Maksimum Güç Voltajı (VMPP) | 43,92 / 44,18 / 44,37 / 44,58 V |
| Maksimum Güç Akımı (IMPP) | 13,78 / 13,81 / 13,86 / 13,90 A |
| Açık Devre Voltajı (VOC) | 52,61 / 52,81 / 53,02 / 53,22 V |
| Kısa Devre Akımı (ISC) | 14,46 / 14,50 / 14,54 / 14,58 A |
| Modül Verimliliği (%) | 23,29 / 23,48 / 23,68 / 23,86 |
| Güç Toleransı (W) | 0 ~ +5 |
| Mekanik Özellikler | |
| Hücre Tipi | TOPCon |
| Hücre Sayısı | 144 Hücre (6×24) |
| Boyut | 2295 × 1132 × 35 mm |
| Ağırlık | 28 kg |
| Çerçeve | 35 mm Anodize Alüminyum Alaşım |
| Ön / Arka Cam | 3.5mm, AR Kaplamalı Temperli Cam |
| Bağlantı Kutusu | IP68 |
| Kablo | Fotovoltaik Teknoloji Kablo 4.0 mm² |
| Konnektörler | MC4 EVO2 veya MC4 |
| Termal Özellikler | |
| NMOT | 45°C (±2°C) |
| Pmax Sıcaklık Katsayısı | -0.29 %/°C |
| VOC Sıcaklık Katsayısı | -0.25 %/°C |
| ISC Sıcaklık Katsayısı | +0.048 %/°C |
| Maksimum Derecelendirmeler | |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +85°C |
| Maksimum Sistem Voltajı | 1500 VDC |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 30A |
| Ambalaj Konfigürasyonu | |
| Palet Başına Panel | 32 Adet |
| Garanti | |
| Ürün Garantisi | 12 Yıl |
| Performans Garantisi | 30 Yıl |
Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
★★★★★
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
3,142.79 TL
9,428.38 TL
6 x
1,657.90 TL
9,947.37 TL
12 x
872.20 TL
10,466.36 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
3,142.79 TL
9,428.38 TL
6 x
1,657.90 TL
9,947.37 TL
9 x
1,162.93 TL
10,466.36 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
3,142.79 TL
9,428.38 TL
6 x
1,657.90 TL
9,947.37 TL
9 x
1,162.93 TL
10,466.36 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
3,142.79 TL
9,428.38 TL
6 x
1,657.90 TL
9,947.37 TL
9 x
1,162.93 TL
10,466.36 TL

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


