Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
Possafe HD CP-Q1 Termal Yazıcı
Possafe HD CP-Q1 Termal Yazıcı, 203 dpi çözünürlüğe sahip direkt termal baskı yöntemi ve 260 mm/s baskı hızıyla hızlı ve net baskılar sunar. USB ve Ethernet bağlantı seçenekleri ile esnek entegrasyon sağlayan bu yazıcı, otomatik kesici ve geniş barkod desteği ile ticari işletmeler için idealdir. FCC, CE ve RoHs sertifikaları ile güvenilir performans ve dayanıklılık sunar.
Possafe HD CP-Q1 Termal Yazıcı, 203 dpi çözünürlüğe sahip direkt termal baskı yöntemi ve 260 mm/s baskı hızıyla hızlı ve net baskılar sunar. USB ve Ethernet bağlantı seçenekleri ile esnek entegrasyon sağlayan bu yazıcı, otomatik kesici ve geniş barkod desteği ile ticari işletmeler için idealdir. FCC, CE ve RoHs sertifikaları ile güvenilir performans ve dayanıklılık sunar.Possafe HD CP-Q1 Termal Yazıcı, 203 dpi çözünürlüğe sahip direkt termal baskı yöntemi ve 260 mm/s baskı hızıyla hızlı ve net baskılar sunar. USB ve Ethernet bağlantı seçenekleri ile esnek entegrasyon sağlayan bu yazıcı, otomatik kesici ve geniş barkod desteği ile ticari işletmeler için idealdir. FCC, CE ve RoHs sertifikaları ile güvenilir performans ve dayanıklılık sunar.
Stok Kodu : cp-q1
Stok Durumu :
Mevcut
Önceki Fiyat
:
5,856.70 TL + KDV
İndirimli Fiyatı
:
3,829.38
TL + KDV
%34 İndirim 2,027.32 TL Kazanç
Havale/EFT Fiyatı
:
3,791.08 TL + KDV
Sipariş sonrası ödeme bildirimi gereklidir
Ücretsiz Kargo
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Teknik Özellikler
| Baskı Yöntemi | Direkt Termal |
| Baskı Çözünürlüğü | 203 Dpi |
| Baskı Hızı | 260 mm / s |
| Baskı Genişliği | 64/72 mm |
| Tampon Bellek | 128K bayt |
| NV Flaş | 256K bayt |
| Bağlantı Arayüzleri | USB + Ethernet (Opsiyonel RS 232, WIFI) |
| Emülasyon | Epson ESC/POS/OPOS |
| Sertfikalar | FCC, CE, RoHs |
| Kağıt Genişliği | Max. 79,5 ±0,5 mm |
| Karakter Seti | ANK Font Yazı Tipi A: 12 × 24dots Yazı Tipi B: 9 × 17dots |
| Karakter | PC437 / Katakana / PC850 / PC860 / PC863 / PC865 / Batı Avrupa / Yunanca / İbranice / Doğu Avrupa / İran / WPC1252 / PC866 / PC852 / PC858 / Letonca / Arapça / PT151,1251 / PC737 / WPC / 1257 / Tayland Vietnam / PC864 / PC1001 / (Letonca) / (PC1001) / |
| Desteklenen Barkod Tipleri | (PT151,1251) / (WPC1257) / (PC864) / (Vietnam) / (Tay dili) UPC-A / UPC-E / JAN13 (EAN13) / JAN8 (EAN8) CODE39 / ITF / CODABAR / CODE93 / CODE128 / QRCODE |
| Güç | DC 24V / 2A (3 Pinli) |
| Para Çekmecesi Çıkışı | DC 24V / 1A |
| Çalışma Koşulları | Sıcaklık : 5 ~ 45 ℃, Nem : 10 ~ 80% |
| Yazıcı Ağırlık | 1.23kg |
| Yazıcı Boyutları | 180 x 139 x 127 mm (L x W x H) |
| Otomatik Kesme Ömrü | 1.5 Milyon Kesme |
| Mekanik Yazma | 150 km |
| Sensörler | Kağıt Bitti, Kapak Açık, Kağıt Sıkıştı, Sayfa Sonu, Black Mark |
| Windows Sürücüleri | Win XP/Vista / 7 / 8 / 8.1 /Win 10, Windows Server 2003 / 2008/2012, Linux, Opos/ Android |
| Ayarlama Arayüzü | WebConfig |
| Yardımcı Programlar | Printer Utility ve Font Utility |
Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
★★★★★
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
1,669.61 TL
5,008.83 TL
6 x
880.76 TL
5,284.54 TL
12 x
463.35 TL
5,560.26 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
1,669.61 TL
5,008.83 TL
6 x
880.76 TL
5,284.54 TL
9 x
617.81 TL
5,560.26 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
1,669.61 TL
5,008.83 TL
6 x
880.76 TL
5,284.54 TL
9 x
617.81 TL
5,560.26 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
1,669.61 TL
5,008.83 TL
6 x
880.76 TL
5,284.54 TL
9 x
617.81 TL
5,560.26 TL

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ



.jpg)

