Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Apple MacBook Air 45W MagSafe 2 Notebook Adaptör RNA-AP08
Stok Kodu : RNA-AP08
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,090.97
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 14.5V (14.85V uyumlu) |
| Kapasite | 3.1A (3.05A uyumlu) |
| Güç | 45W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | AC güç baÅlıÄı ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 2 Uyumlu |
| Model | RNA-AP08 |
| EAN13 | 8697785554839 |
| Parça Kodları | MD592Z/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Air 11-inch (2012-2013-2014-2015) Apple MacBook Air 13-inch (2012-2013-2014-2015-2017) |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


