Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Asus Eee Pc 1001, 1201 40W Notebook Adaptör RNA-AS03
Stok Kodu : RNA-AS03
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
363.84
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 2.1A (1.58A uyumlu) |
| Güç | 40W (30W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 2.5 x 0.7 mm |
| Model | RNA-AS03 |
| EAN13 | 8697785550619 |
| Parça Kodları | ADP-40EH ADP-40PH AB |
| Uyumlu Modeller | Asus Eee Pc 1001, 1001HA, 1001P, 1001PX Asus Eee Pc 1101, 1101HA, 1101HAB, 1101HAG, 1101HGO Asus Eee Pc 1201, 1201HA, 1201HAB, 1201HAG, 1201N, 1201PN, 1201T |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


