Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Dell 150W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL06
Stok Kodu : RNA-DL06
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,902.43
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite | 7.7A (7.9A, 7.89A, 7.8A, 7.1A, 6.92A, 6.7A ve 6.32A uyumlu) |
| Güç | 150W (135W, 130W ve 120W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL06 |
| EAN13 | 8697785550060 |
| Parça Kodları | N3834 N3838 PA-1151-06D PA-15 Family |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 9100, 9200 Dell XPS M170 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


