Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Dell 90W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-DL04
Stok Kodu : RNA-DL04
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
628.74
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 4.62A |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL04 |
| EAN13 | 8697785550046 |
| Parça Kodları | PA-1900-02D 9T215 5U092 U680F HA90PE1-00 PA-3E Family |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 6000, 6400, M5010, N5010 Dell Latitude D800, D810, D820, E5400, E6400 Dell Studio 1535, 1536, 1555, 1735 Dell Vostro 1500, 1700 Dell Inspiron, Latitude, Studio, Vostro, XPS serileri |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


