Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Delta-Liteon 19V 3.42A 65W Notebook Adaptör RPA-AC281 (RNA-DT01)
Stok Kodu : RPA-AC281
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
403.84
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A (3.15A uyumlu) |
| Güç | 65W (60W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC281 (Önceki Model Adı : RNA-DT01) |
| EAN13 | 8697785550855 |
| Parça Kodları | Delta SADP-65KB B, ADP-65DB Lite-on PA-1650-02 AcBel API2AD03 Toshiba PA3396U-1ACA, PA3396E-1ACA |
| Uyumlu Modeller | - Dc jack tipi ve Volt-Amper deÄerleri uygun olan tüm; Arçelik, Asus, Beko, Benq, Casper, Datron, Exper, Fujitsu Siemens, Msi, Packard Bell, Toshiba, Vestel ve diÄer notebook modelleri ile uyumludur : - Asus A3, A6, K50 ... - Casper M54SE, M762SU ... - Datron PL3C, PL5C ... - Exper M66SR - Fujitsu Siemens Amilo M7400 ... - Msi S270, VR330X ... - Toshiba Satellite L10, L20, M30X, M40X ... |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


