Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Delta-Liteon 19V 6.3A 120W Notebook Adaptör RNA-DT03
Stok Kodu : RNA-DT03
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
951.49
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (18V, 18.5V, 19.5V ve 20V uyumlu) |
| Kapasite | 6.3A (5.27A, 6.15A ve 6.32A uyumlu) |
| Güç | 120W (100W ve 125W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-DT03 |
| EAN13 | 8697785550886 |
| Parça Kodları | Delta EADP-120CB A Lite-on PA-1121-02 AcBel API3AD01 Toshiba PA3717E-1AC3, PA3717U-1ACA |
| Uyumlu Modeller | - Toshiba Satellite A200, A205, A210, A215 ... - Toshiba Satellite A300, A300D, A305, A305D ... - Dc jack tipi ve Volt-Amper deÄerleri uygun olan tüm; Asus, Casper, Datron, Exper, Fujitsu Siemens, Hp Compaq, Msi, Packard Bell, Toshiba ve diÄer notebook modelleri ile uyumludur. |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


