Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Delta-Liteon 19V 9.5A 180W Notebook Adaptör RNA-TS08
Stok Kodu : RNA-TS08
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
2,285.19
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (19.5V, 19.8V, 20V uyumlu) |
| Kapasite | 9.5A (7.7A, 8.33A, 8.5A, 9A, 9.2A, 9.23A, 9.47A, 10.5A uyumlu) |
| Güç | 180W (165W, 170W, 175W, 180W ve 200W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-TS08 |
| EAN13 | 8697785550824 |
| Parça Kodları | ADP-180HB DB PA-1181-02AT |
| Uyumlu Modeller | Asus G55, G55V, G55Vw Asus ROG G75Vw, G75Vx MSI GT60, GT70 Bu adaptör, aÅaÄıdaki Åartları saÄlayan ve 5.5 x 2.5 mm dc jack kullanan diÄer tüm notebook modelleri için de güvenle kullanılabilir : - Voltaj deÄeri 18-20V arasında olmalı (18V, 18.5V, 19V, 19.5V, 20V). - Amper deÄeri 10.5A veya altında olmalı (9.5A, 9A, 8A, 7A, 6A, ... vb). - Watt deÄeri 200W veya altında olmalı (Watt = Volt x Amper). |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


