Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq 150W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-HC16
Stok Kodu : RNA-HC16
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
2,099.76
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (18.5V ve 19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 7.9A (6.9A, 7.1A, 7.69A, 7.7A ve 7.89A uyumlu) |
| Güç | 150W (135W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC16 |
| EAN13 | 8697785559582 |
| Parça Kodları | AL192AA AL192AAR |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 8530w Hp EliteBook 8540w Hp EliteBook 8560w Hp EliteBook 8730w |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


