Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq 230W Pinli Uç Notebook Adaptör RPA-AC338 (RNA-HC17)
Stok Kodu : RPA-AC338
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
3,026.38
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (18.5V ve 19V destekler) |
| Kapasite | 11.8A (9.2A, 9.23A, 9.47A, 9.5A ve 10.3A destekler) |
| Güç | 230W (180W ve 200W destekler) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RPA-AC338 (Önceki Model Adı : RNA-HC17) |
| EAN13 | 8697785559605 |
| Parça Kodları | AT895AA H1D36AA |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 8740w Hp EliteBook 8760w |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


