Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq 65W İnce Uç Notebook Ultrabook Adaptör RNA-HC11
Stok Kodu : RNA-HC11
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
377.35
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (18.5V uyumlu) |
| Kapasite | 3.33A (3.5A uyumlu) |
| Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.8 x 1.7 mm - İnce Uç |
| Model | RNA-HC11 |
| EAN13 | 8697785554662 |
| Parça Kodları | 693715-001, 677770-003 |
| Uyumlu Modeller | Hp Envy 4 Serisi Hp Envy 4 SleekBook UltraBook Serileri Hp Envy 6 Serisi Hp Envy 6 SleekBook UltraBook Serileri Hp Pavilion 14 SleekBook UltraBook Serileri Hp Pavilion 15 SleekBook UltraBook Serileri |
| Notlar | 18.5V 3.5A sarı uçlu adaptör kullanan modellerle de uyumludur. |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


