Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq 90W Siyah Uç Notebook Adaptör RNA-HC04
Stok Kodu : RNA-HC04
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
463.31
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (18.5V uyumlu) |
| Kapasite | 4.74A (4.9A uyumlu) |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.8 x 1.7 mm - Siyah uç - bullet |
| Model | RNA-HC04 |
| EAN13 | 8697785550176 |
| Parça Kodları | 239428-001, 239705-001, 310744-002, 287515-001, 286755-001, 324815-001, 325112-001, 393954-001, 394224-001, 403900-001, 403901-001, 432309-001 |
| Uyumlu Modeller | Compaq Presario V3000, V6000 Hp Compaq 6520s, 6820s, nc8230, nx8220 Hp Pavilion dv2000, dv4000, dv6000, dv8000, dv9000 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


