Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Compaq Mini WE449AA, NA374AA Notebook Adaptör RNA-HC07
Stok Kodu : RNA-HC07
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
370.32
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite | 2.05A (2.1A ve 1.58A uyumlu) |
| Güç | 40W (30W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.0 x 1.7 mm |
| Model | RNA-HC07 |
| EAN13 | 8697785550237 |
| Parça Kodları | WE449AA 622435-001 NA374AA 498813-001 493092-002 PPP018H |
| Uyumlu Modeller | Hp Compaq Mini 110, Mini 110c, Mini 210 Serileri Hp Mini 1000, Mini 1100 Compaq Mini 700, 701, 702, 703, 705 ... vb |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


