Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Hp Spectre 13-v, 13-v000, SO04XL Notebook Bataryası - Ver.1A
Stok Kodu : RHL-144
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
2,411.16
TL + KDV
Kargo Ücreti : 90.10
TL
Sepette 45,051.50
TL ve üstü için kargo bedava
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Hücreler (Cells) | Li-polymer - 4 Cell |
| Voltaj (V) | 7.6 (7.7V) |
| Kapasite (mAh) (+- %10) | 4550 |
| Güç (Wh) | 35 |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık (g) | 203 |
| Ebatlar (mm) | 303.65 x 141.50 x 4.52 |
| Model | RHL-144 |
| EAN13 | 8681863407810 |
| Parça Kodları | Ver.1A : SO04XL |
| Uyumlu Modeller | Ver.1A : Hp Spectre 13-v000 Hp Spectre 13-v100 |
| Notlar | DİKKAT! Yalnızca Ver.1A batarya kullanan modeller ile uyumludur. Ver.1B veya Ver.2 batarya kullanan modeller ile uyumlu DEĞİLDİR! |
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
1,051.26 TL
3,153.79 TL
6 x
554.57 TL
3,327.40 TL
12 x
291.75 TL
3,501.00 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
1,051.26 TL
3,153.79 TL
6 x
554.57 TL
3,327.40 TL
9 x
389.00 TL
3,501.00 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
1,051.26 TL
3,153.79 TL
6 x
554.57 TL
3,327.40 TL
9 x
389.00 TL
3,501.00 TL
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 x
1,051.26 TL
3,153.79 TL
6 x
554.57 TL
3,327.40 TL
9 x
389.00 TL
3,501.00 TL

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


