Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Ibm ThinkPad, Panasonic 16V 4.5A 72W Notebook Adaptör RNA-IB01
Stok Kodu : RNA-IB01
Stok Durumu :
Stokta Yok
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 16V (15V uyumlu) |
| Kapasite | 4.5A (4.06A, 4A, 3.75A, 2.82A, 2.8A ve 2.5A Uyumlu) |
| Güç | 72W (65W, 60W, 45W ve 40W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-IB01 |
| EAN13 | 8697785550091 |
| Parça Kodları | AA21070, 02K6654, 02K6666, 08K8202, 08K8203, 08K8206, 08K8207, 08K8210, 92P1018, 93P5015, 93P5017, 93P5019 |
| Uyumlu Modeller | Ibm ThinkPad A Serisi, A20, A20, A21, A21, A22, A30, A31 Ibm ThinkPad i Serisi, i1100, i1200, i1300, i1370 Ibm ThinkPad R Serisi, R30, R31, R32, R40, R40e, R50, R51, R52 Ibm ThinkPad T Serisi, T20, T21, T22, T23, T30, T40, T41, T42, T43, T51 Ibm ThinkPad X Serisi, X20, X21, X22, X23, X24, X30, X40, X41 Panaconic ToughBook CF-T7 Panasonic ToughBook CF-T8 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


