Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Lenovo 65W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RNA-IB07
Stok Kodu : RNA-IB07
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
569.27
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 3.25A (2.25A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB07 |
| EAN13 | 8697785554693 |
| Parça Kodları | 0A65802 0B47455 0B47456 0B47457 0B47458 45N0253 45N0254 45N0255 45N0256 45N0357 45N0358 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo IdeaPad Yoga 11, 11s, 13 Lenovo ThinkPad Edge E431 Lenovo ThinkPad Edge E531 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen1 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


