Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Lenovo 90W Dikdörtgen Pinli Uç (Usb Tip) Notebook Adaptör RNA-IB08
Stok Kodu : RNA-IB08
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
628.74
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.5A |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB08 |
| EAN13 | 8697785554716 |
| Parça Kodları | 0B46994 0B46995 0B46996 0B46997 45N0235 45N0236 45N0249 45N0250 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad Edge E431 Lenovo ThinkPad Edge E440 Lenovo ThinkPad Edge E531 Lenovo ThinkPad Edge E540 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen1 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


